Pobierz i baw się dobrze :) Na pewno będą następne. Zostań w domu :)


Aktualizacja 27.03.2020 - nowa koronowana do pobrania!
Cześć. Nie muszę pisać o tym, co się dzieje, każdy to wie. Cieszę się, że oboje z Żoną mamy pracę, która nie zmusza nas do wychodzenia z domu. Bardzo współczuję tym wszystkim, którzy muszą to robić. A ponad wszystko jestem wdzięczny i chylę czoło za tytaniczną pracę, jaką wykonują dla nas pracownicy służb medycznych.
W normalnej rzeczywistości tego nie zauważaliśmy, a dzisiaj oni wszyscy robią wszystko, co mogą, byśmy czuli się bezpieczniej. My wbrew pozorom też możemy zrobić dużo. 

Zapraszam po kolorowankę. :)

Co my możemy zrobić? Możemy siedzieć w domu i nie dokładać im pracy. Możemy dbać o siebie nawzajem. Możemy być odpowiedzialni i reagować, gdy ktoś postępuje źle, a niestety sporo jest takich osób wśród nas. Reagujmy. 

Mam bloga. Wielu z was regularnie czyta moje treści. W normalnej rzeczywistości pisałem o swojej pracy itd. W czasach wirusa będę się tą pracą dzielił. Będę to robił, bo mogę. Mogę swoimi umiejętnościami umilić wam czas, a źle bym się czuł, gdybym tego nie zrobił. :) 

Ale! Jak szczerze, to szczerze.

Nie chcę zbierać maili, nie chce lajków ani komentarzy. Pobierz "koronowankę" i poświęć chwilę na walkę z wirusem poprzez siedzenie w domu i kolorowanie walczącego z wirusem medyka. 

To naprawdę dużo. Jeżeli będziesz miał ochotę, opublikuj gdzieś swoje pokolorowane dzieło, z chęcią je zobaczę. Możesz tą kolorowankę do woli udostępniać, nie musisz dawać linka do mnie. Po prostu spędzaj czas w domu i byle do przodu! Zdrówka! 

Kolorowanka jest do pobrania w postaci pliku PDF w wysokiej jakości do samodzielnego wydruku. 

5 komentarzy:

  1. Genialny pomysl, dzieki wielkie za darmowe udostepnienie. Drukuje i bede w wolnym czasie koronowac, err... kolorowac :) Zdrowia zycze!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł na urozmaicenie czasu podczas przymusowego siedzenia w domu ����życzę dużo zdrowia

    OdpowiedzUsuń

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP