Galeria


Kilkanaście moich rysunków w różnych stylach, od komiksu tradycyjnego poprzez satyrę, cartoon i Disneya. Miłego oglądania.
Jeżeli chcesz zobaczyć więcej moich rysunków i projektów, zapraszam cię na moją stronę www.pawelblonski.pl

Trzy z wielu rysunków brangingowych dla nowej marki piwa. Całość identyfikacji wizerunkowej opiera o stylowy rysunek komiksowy i postać charakternej czarownicy.Rysunek komiksowy w czerni i bieli miał posłużyć jako top na fanpage, ale wygrał ten rysunek wyżej.


Plakat brandingowy też dla marki piwa WitchBeer


Satyra autorska

Jedno planszowy autorski komiks satyrczny


Jedna z ilustracji do komiksu brandungowego

Satyra autorska

Autorski plakat satyryczny


Ilustracja inspirowana baśniami braci Grimm

Ilustracja do książki napisanej przez moją drugą połówkę Agnieszkę Ostrowską "Legendy Solenego Grodu"

Kartka podarunkowa z rebusem na Walentynki


3 komentarze:

 1. Dobry wieczór :
  Widzę że Pan dobrze się zna na rysowaniu i myślę że ma Pan duże doświadczenie w rysowaniu komiksów i tym podobne.Dlatego mam nadzieję że odpowie mi Pan na pewne pytanie jak umieć rysować z wyobraźni i zrobić z tego komiks? Dużo ćwiczę z rysowaniem ale większości zgapiam z różnych tutoriali aby się uczyć rysować,lecz zmęczyło mnie to że zgapiam. Mam dużo pomysłów i nawet je zapisuję aby przelać je kiedyś na papier ale nie lubię czekać i chciałabym spróbować rysować po swojemu lecz nie wiem od czego zacząć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem ci bardzo krótko, ale nie ma innej złotej drogi, czy drogi na skróty do twojego celu. Po prostu rysuj, ćwicz i się rozwijaj. Powodzenia:)

   Usuń

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP