Zapraszamy do Matrasu!

Hejo

Widzicie na zdjęciu obok, drugą połówkę rysownika ? Tak, to moja druga połówka, żyjemy razem i pracujemy razem.  Przepraszam, pracujemy to złe określenie, tworzymy razem, różne ciekawe projekty to nasz chleb codzienny.


Dla wielu jest to dziwne i niepojęte, że tak można żyć w dzisiejszych czasach, które są sygnowane znakiem wyścigu szczurów. Mam na to jedną modną odpowiedź. -  Sorry taki mamy "life style".

Tyle tytułem wstępu.
Dzisiaj mam, a raczej mamy przyjemność zaprosić wszystkich was (hucznie to zabrzmi ) na premierę naszej pierwszej ( znowu hucznie zabrzmi ) książki.

Zbiór opowiadań - legend pod tytułem "Legendy solnegrodu" autorstwa Agnieszki Ostrowskiej, mojej drugiej połówki rzecz jasna, już 3 marca będzie do nabycia w księgarniach Matras w całej Polsce.

Dodam, że moim udziałem są ilustracje rysowane tradycyjną techniką, czyli ręką na papierze ;)
Całość powstała z inicjatywy i na zlecenie wydawnictwa Regis.
Jest to pierwsze nasze oficjalnie wydane dzieło, ale zapewne nie ostanie. Planów wydawniczych naszego wydawcy nie możemy zdradzać, ale możemy zachęcić was do śledzenia pozycji wydawniczych wydawnictwa Regis.
Adres strony wydawnictwa: www.wydawnictwo-regis.pl
Na stronie księgarni Matras "Legendy solnego grodu" dostępne tutaj: TutajTymczasem  odsyłam do tytułu - Bay - pawelblonski.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP