FIKOTY - nasz nowy autorski projekt. Efekt nas zaskoczył, ale idziemy dalej :)

O przeprowadzce na Mazury już w skrócie pisałem, kiedyś może napiszę szerzej. Dzisiaj jednak o projekcie, który jest nijako naszą naturalną reakcją no nowe otoczenie. Mazury to raj dla wędkarzy. Niby o tym wcześniej obydwoje wiedzieliśmy, ale absolutnie nie zdawaliśmy sobie sprawy ze skali i z tego, że wędkarstwo to styl życia ogromnej rzeszy ludzi. Siłą rzeczy zostaliśmy mocno wkręceni w to środowisko i poznaliśmy je od środka. Wpadliśmy na pomysł, żeby dać od siebie coś fajnego i wlać w społeczność wędkarską trochę regularnego humoru, oprawionego komiksową estetyką. Może też od czasu do czasu szarpniemy jakąś wrażliwą strunę, by poruszyć tematy mniej wygodne, a tych - tak samo jak żartów, nie brakuje. Stworzyliśmy wespół z moją Żoną Niecią projekt o nazwie Fikoty.

Czym są Fikoty? - Koniecznie zerknij dalej :)

Lubiłem o projekcie mówić, że jest to niekomercyjna inicjatywa satyryczna. Czy tak jednak pozostanie, to nie jestem tego taki pewien. Coś, co miało być czystym hobby, nabrało nieoczekiwanie dość sporych rozmiarów. Nie znaczy, że nad tym ubolewamy, przeciwnie jesteśmy z tego faktu niesamowicie szczęśliwi i dumni. Dlatego postanowiliśmy popchnąć projekt na szersze wody, ale po naszemu szczerze i otwarcie - zobaczymy jak to się potoczy. Na dniach uruchomimy stronę www, by nasza społeczność mogła nas - jako twórców projektu, bliżej poznać. Może pojawią się jakieś nośniki Fikotów, takie jak plakaty kubki, koszulki czy innej maści upominki. Nie chcemy startować z agresywną sprzedażą gadżetów, a raczej pragniemy zyskać wsparcie projektu, by móc go dalej regularnie prowadzić i rozwijać, a powyższe przedmioty miałyby stanowić wyraz naszej wdzięczności dla wspierających :) W Fikotach chodzi o uśmiech i pozytywny przekaz w formie ilustracji. Na chwilę obecną mamy ponad 1500 obserwujących na FB i ogromne tygodniowe zasięgi. I nie, nie kupiliśmy ani jednego polubienia. Nie zrobiliśmy ani jednej płatnej reklamy.. :) Można z tego wnioskować, że projekt się podoba i ciągle zyskuje nowych odbiorców. :) Mamy nadzieję, że znajdą się osoby chętne wesprzeć nasz projekt. Tymczasem zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych fajną ilustracją i wędkarstwem albo jednym i drugim z osobna do zerknięcia na FIKOTY :) Jak się komuś spodoba, zachęcamy do polubienia profilu i podania tematu dalej. Pozdrawiamy! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP