Kompozycja całej strony komiksu i szkic z analizą kadrów.

Cześć i czołem w kolejnym materiale na kanale Przygody Rysownika. W dzisiejszym filmie zobaczycie krótką rozmowę z moją Żoną, która jest niezmiennie od wielu lat scenarzystką wszystkich komiksów, które mam przyjemność rysować. Przeanalizujemy storyboard i rozplanujemy całą stronę komiksu. Następnie będziecie musieli wykazać się cierpliwością, bo przebrniemy przez szkic całej strony w trakcie, którego będę krok po kroku omawiał wszystko co robię. Przybliżę Wam mój sposób komponowania strony i poszczególnych kadrów. Powiem na co warto zwracać uwagę tworząc komiks. Odcinek trochę długi, ale myślę że dla osób łaknących wiedzy wartościowy i ciekawy. Zapraszam na materiał. - Przejdź do dalszej części by obejrzeć film

Mała prośba.

Statystyki kanału Przygody Rysownika pokazują, że kilka razy więcej osób ogląda filmy od deski do deski niż subskrybuje kanał. Z jednej strony to dobry sygnał, bo oznacza, że moje treści Was interesują, a z drugiej trochę szkoda, bo YT lubi suby i cierpi na tym kanał,) Także zachęcam wszystkich do subskrypcji , kanału, napisania kilku słów komentarza i zadawania pytań - odpowiem na każde :)

1 komentarz:

  1. Czesc! Naprawde fajnie sie oglada jak powstaje strona, ale osobiscie bylem bardziej zainteresowany procesem przenoszenia słow na "papier". Na twojej stronie jest link "koniecznie odwiedź" do strony "klawiatura zamiast pióra"- ale po kliknięciu wyskakuje mi jakis dziwny błąd. Zastanawiam sie czy to mój komputer czy coś nie tak z twoją stroną.

    OdpowiedzUsuń

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP