Jak zacząć zarabiać na rysowaniu - Część 1 - Portfolio.


Jak zacząć zarabianie na rysowaniu? Część 1 - portfolio.

Zakładam, że umiesz rysować i nie jesteś osobą, która tyle co zaczęła rysować i stwierdziła, że najwyższa pora swój talent spieniężyć. Widziałem  takich i szkoda słów. Dzisiaj zwracam się do osób, których umiejętności są wystarczające, ale wciąż rysują do szuflady choć marzą o zarabianiu na sowiej pasji.

Przede wszystkim przestań dumać tylko zacznij działać, chcesz zarabiać? To bierz się do roboty. Zastanów się co musisz, zrobić i co musisz mieć żeby zacząć zarabiać na rysowaniu. Twoje umiejętności to twój towar, to wszystko co masz, to cały twój kapitał. A to naprawdę dużo.

Co ci trzeba żeby zarobić kasę? Przejdź dalej by obejrzeć film  :) 

Musisz zdobyć klientów. A co musisz zrobić żeby zdobyć klientów? Musisz do nich wyjść. Skoro świat nie wie o twoim istnieniu musisz się pokazać i musisz mieć co pokazać i wiedzieć co pokazać.

Więc musisz ... A o tym co musisz dowiesz się, w nowym materiale na kanale Przygody Rysownika.

Zapraszam do oglądania i pamiętajcie aby zostawić suba, wcisnąć dzwoneczek i zostawiać komentarz. Kanał Przygody Rysownia to póki co raczkujący niemowlak dlatego pobudzenie algorytmu sprawi, ze kanał dotrze do większej liczby odbiorców. Z góry dzięki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP