Samsung Galaxy Note 7 - Zobaczymy co potrafi :)
Heyo!

No i będzie grubo ! Cała impreza z Samsungiem Galaxy Note 7 to element większej sprawy, o której pewnie niebawem napiszę.
Tymczasem zapraszam was na test tego cacka, ale nie będzie to taki test, jaki spotkacie na większości stron i blogów. Daruję sobie pisaninę o technikaliach, wodoodporności, czy innych super bajerach jakimi raczy nas producent, o tym przeczytacie na stronie producenta.
Nie przeczytacie tam jednak o rzeczy, o której ja pomyślałem i szczerze mówiąc dziwię się, że Panie i Panowie od web-reklamy z Samsunga o tym nie pomyśleli :)
Skupię się na tym, co wyróżnia całą linie Note, czyli zobaczę jak się sprawi to piórko w moich rękach, a moje łapy jak wiecie, lubią dużo rysować !

Wezmę pod lupę kilka najważniejszych rzeczy, jakie w cyfrowym rysowaniu często są dyskwalifikujące dla wielu urządzeń niby adresowanych do artystów.  

Czy Samsung Galaxy Note 7 zda egzamin jako podręczny szkicownik dla zawodowego rysownika ?
Czy może być to pierwszy smartfon na rynku adresowany artystom ?

Test już za 4 dni !

Bay! - pawelblonski.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP