Rysunki i projekt graficzny gry karcianej IT Startup

Kilka miesięcy temu zadzwonił do mnie niezwykły człowiek, Mateusz Kupilas. Co mnie od samego początku w nim uderzyło, to merytoryka połączona z pasją. Przyznacie, że to bardzo rzadko występująca w naturze kombinacja.
Dogadaliśmy się dość szybko. Dostałem szczegółowe materiały. Tak szczegółowe, że aż mnie zatkało, jednocześnie wszystko co dostałem nie ingerowało w mój indywidualny proces twórczy. Coś niesamowitego. Miałem wszystko podane jak na tacy i jednocześnie miałem wolną rękę jako rysownik i projektant. Zero "dupowłaztwa", zero roszczeniowych tekstów, nic tylko konkret i uczciwie postawiona sprawa.  Dzisiaj mogę wam pokazać rezultat tej współpracy i gorąco zachęcić do wsparcia projektu na wpieram.to.

Kliknijcie tutaj - Gra karciana IT Startup na wpieram.to

Więcej o całym procesie powstawania gry karcianej napiszę niebawem. Tymczasem w dalszej części artykułu zobaczycie jak wygląda gra od strony rysunkowo - graficznej. Zapraszam.


Koncepcyjny projekt pudełka

Tył karty.

A tak wyglądają karty. W całej talii znajdziecie 41 unikalnych kart z moimi rysunkami. A wszystkich kart w grze jest 64. Więcej samej grze i ogólnie o projekcie przeczytacie na stronie projektu gry karcianej IT Startup na wspieram.to


Do następnego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP