Zapraszam na Przygody Rysownika na YouTubeCześć. Trochę zeszło, ale nie chciałem robić nic na pół gwizdka. Zatem oficjalnie od dziś rusza kanał Przygody Rysownika na YT. Motywem przewodnim całego kanału będzie zarabianie kasy na rysowaniu i szeroko pojęte uprawianie zawodu rysownika w naszym kraju. 
Przede wszystkim będziemy się koncentrować na tym jak rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem pieniędzy na rysowaniu. Jakich błędów nie popełniać, jak rozmawiać z klientami i jak rysować by wasze rysunki były sprzedawalne. Jak nauczyć się samodyscypliny i tego, że będąc zawodowcem, nie możemy sobie pozwolić na czekanie na wenę. Nie zabraknie też lekcji rysunku dla początkujących, porad sprzętowych i recenzji sprzętów wspierających naszą pracę.
😊 Koniecznie przeczytaj resztę tekstu :)
Jestem w tej branży od 15 lat, osiągnąłem i wciąż osiągam to, co kiedyś było tylko sferą marzeń. 
Mam swój dom, który zdobyłem tylko dzięki temu, że robię w życiu, to co kocham mieszkam w wymarzonym miejscu i wiem, że moje życie nie wyglądało by tak jak dziś gdybym kiedyś nie postawił wszystkiego na jedną kartę i nie postanowił, że to właśnie rysowanie będzie moim zawodem. Wiem, że dzisiaj nie byłbym tak spełnionym człowiekiem.
Przeszło 5 lat temu wystartowałem, z tym blogiem, po to by dzielić się swoimi przemyśleniami i wiedzą z każdym, kto zechce z tego skorzystać. Najwyższa pora postawić kolejny krok na przód.

Dlatego co tydzień, w sposób merytoryczny i bez zbędnego lania wody będą się dzielił z wami moim doświadczeniem i wiedzą.
Już dzisiaj zapraszam na film o tym, jak ważny jest szkic w naszej pracy i jakich błędów nie popełniać podczas prezentacji szkicu klientowi. 
Nie zapomnijcie zasubskrybować kanału i zostawić komentarza, a jak wam moja propozycja się spodoba, zostawcie łapę w górę. Z kanałem startuję od absolutnego zera, więc proszę o wyrozumiałość. 
Zapraszam raz jeszcze: Na kanał na YouTube Przygody Rysownika 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będę bardzo wdzięczny za każdy konstruktywny komentarz lub pytanie, na które z chęcią odpowiem. Natomiast jeżeli jesteś "heiterem" to szkoda twojego czasu, po prostu skasuję twoje wypociny.

TOP